wtorek, 27 października 2009

Na nowy dom...

Nie wiem, czy też tak macie, ale czasami robię kartki, z którymi bardzo trudno mi się potem rozstać... Te dzisiejsze właśnie do takich należą. Może nie są jakieś wyjątkowe, ale mają coś, co sprawia, że chętnie zatrzymałabym je przy sobie... Wiem, mam zdjęcie... ale to już nie to samo... Mam nadzieję że wiecie o czym mówię:)
Wybaczcie jakość zdjęć, ale robiłam je hurtem pewnego wcale niesłonecznego dnia bardzo kiepskim aparatem... a detale... tradycyjnie można obejrzeć po kliknięciu na zdjęcie:)
Miłego dnia wszystkim zaglądającym:))

14 komentarzy:

brydzia58 pisze...

Cudne ...też tak mam jak Ty - trudno się rozstać z niektórymi kartkami, Te "hołmowe" mają coś w sobie. mnie też będzie trudno się z nimi rozstać :)

mrouh pisze...

U mnie zostaje większość. Tylko niektóre robię z zapotrzebowania, reszta czeka w pudełeczku na odpowiedni moment- az będę gotowa się z nimi rozstać i aż nadarzy się właściwa okazja, żeby je podarować. Bardzo ciepłe domki Ci wyszły, wcale się nei dziwie, że tak trudno się rozstać:-)

coco.nut pisze...

cudne, ta druga szczególnie!!!

nowalinka pisze...

Nie dziwię się, bo obie kartki świetne i takie "ciepłe" :)

nowalinka pisze...

heh, dlatego ja kartki po zrobieniu najczęściej od razu chowam do pudła, wtedy szybciej o nich zapominam i nie myślę...wtedy czuję mniejszy żal rozłąki ;)

nimucha pisze...

Wcale mnie nie dziwi, że nie masz ochoty rozstać się z tymi karteczkami. Są takie ciepłe, przytulne i wesołe. O! Optymistyczne!
Ja mam dokładnie tak samo. Dla kogoś, kto jest mi bliski, oddaję tę, którą uważam za najładniejszą, ale w momencie podjęcia decyzji o oddaniu, natychmiast robię sobie kopię tej kartki. I tym samym zostaje u mnie:)

PiAnka pisze...

Śliczne!!! Szczegolnie pierwsza!:-)

Fioletowe poddasze pisze...

Z tymi domkowymi mnie też byłoby się ciężko rozstać, są piękne!

zielonooka pisze...

piękne, zwłasza pierwsza:)
i ja też tak miewam, że ciężko jest mi się rozstać:))
pozdrawiam:*

Margaretka pisze...

Doskonale Cię rozumiem, chyba każda z nas ma ten problem :)A kartki cudne i takie ciepłe! Tej pierwszej bym nie oddała!!!

Fioletowe poddasze pisze...

Zapraszam po odbiór wyróżnień :)

Peninia pisze...

Dziękuję za odwiedziny na blogu.Piękne kartki...też tak ma że trudno się mi rozstać z niektórymi kartkami...więc wiekszość chomikuję :) pozdrawiam!

Mollik pisze...

śliczne kartki!! :)

Kulka pisze...

Śliczne kartki, pierwsza taka klimatyczna, druga radosna:-)
Zreszta ja jestem wielbicielką domków wszelakich, więc z założenia jestem zachwycona, ha ha!
Pozdrawiam ciepło :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...