czwartek, 10 marca 2011

Liftowo...

Dziś na blogu scrapki.pl kolejna edycja zabawy w liftowanie. Choć słowo zabawa jakoś przy mnie nie bardzo pasuje:) Tym razem na warsztacie jedna z prac Anai. Powiem krótko - bardzo trudno było mi jej dorównać. Już pomijam fakt, że ja i LO to ciężki duet... Cechą charakterystyczną stylu Anai - a styl mamy bardzo różny:) - jest korzystanie z całej mnogości mediów, co akurat nie jest moja mocną stroną... No ale wyzwanie to wyzwanie... Próbowałam... Bardzo nieudolnie oczywiście, ale w końcu po wielogodzinnych przymiarkach wyszło mi coś takiego. Ocenę zostawiam wam, ja po raz kolejny odkryłam, że trudno mi się przełączyć na bardziej dowolną interpretację... Następnym razem jako wytyczne muszę sobie zadać odejście od kilku elementów przynajmniej...:)
Oryginał i wszystkie lifty dziewczyn można zobaczyć tu. A to już moja wersja...Materiały ze sklepu użyte w pracy:
Prima - Melody - Golden Rod, Prima - Melody - Open Sky, Prima - Melody - Breeze, MME - Holly Jolly - ćwieki, Girls Paperie - On Holiday - ćwieki epoksydowe Travel, półperełki - Storyteller - różowe, półperełki - Storyteller - niebieskie, Glimmer Mist - Tattered Leather, Liquid Pearls - Pastel Raspberry, Liquid Pearls - Baby Blue, Stickles Glitter Glue - brokat w płynie - Patina, Tusz Distress - Vintage Photo


Zapraszam do wspólnej zabawy (nagrodą jest bon o wartości 50zł na zakupy w sklepie)

...a ja wracam do łóżka. Niestety ostatnie dni a właściwie już tygodnie upływają nam pod znakiem szpitala w domu. Dopadło i mnie, i to ze zdwojoną siłą. Dawno nie czułam się tak źle. Pozdrawiam Was zatem i dużo zdrówka życzę:))

10 komentarzy:

Anna pisze...

Выздоравливайте !!!!Ваша работа прекрасна!!!

anai pisze...

kochana! wyszło cudownie! nie widzę tu żadnej trudności - choć wierzę, bo sama mam nie lada problem z liftowaniem.
Powstała piękna praca i choć dość wierna, to jak najbardziej w Betikowym stylu! :)

Noomiy pisze...

najlepsiejszy! i bardzo wierny :)

Monia pisze...

Prace Anai są jedyne w swoim rodzaju, ale Twój lift jest również świetny :)
Życzę zdrówka :)

viva pisze...

świetny lift!

a z chorowaniem u nas tak samo - kilka tygodni szpital a jak dopadło mnie to od razu masakra... więc łączę się w bólu, bo mi dopiero powoli przechodzi :-)

Guriana pisze...

Choruszku, super lift!!!i kolorki cuudne:))
zdrówka życzę i ściskam:))

nowalinka pisze...

Piękny, z magiczną chwilą :)

Berberis pisze...

Cudny!!!!

cyga pisze...

super interpretacja, fajne kolorki

Annar pisze...

PIĘKNY !

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...