środa, 16 marca 2011

Przystanek...

Założyłam sobie malutki plan na ten rok: żeby popróbować się w temacie LO. Próbuję więc, żeby pod koniec roku być pewną czy iść dalej tym torem, czy też dać sobie spokój. Będę to miała "czarno na białym":) Próbuję więc wszystkiego, łącznie z formatem. Ostatnio zachwyciłam się formatem A-4 bo okazało się, że o wiele łatwiej przychodzi mi zagospodarowanie tej przestrzeni niż całego 30x30.
Dziś zatem LO w tym formacie właśnie z moim synem w roli głównej. Skoro na papierach o tematyce podróżniczej to oczywiście temat nie mógł odbiegać od założeń. Co prawda nasze podróże są z tych całkiem małych (spacerowych), ale jednak wciąż mieszczą się w tej kategorii:) Po raz kolejny zachwycałam się pracą z papierami On Holiday firmy Girls Paperie. Pięknie komponują się z męską tematyką.
A to już mój scrap:


Jednym ze składowej owej kolekcji są przecudnej urody ćwieki. Jest ich dużo i jestem ich wielką fanką ze względu na fantastyczne wzory, które można dopasować do wielu prac.
Materiały ze sklepu scrapki.pl użyte w pracy;
Girls Paperie - On Holiday - Vintage Travel, Girls Paperie - On Holiday - Days Away, Girls Paperie - On Holiday - Travel Skirt, Girls Paperie - On Holiday - Mixed Dots, Girls Paperie - On Holiday - elementy papierowe Travel, Girls Paperie - On Holiday - ćwieki epoksydowe Travel, Crate Paper - Restoration - Chipboard Accents, Glitz - Teeny Alpha - Brown Block, tusz distress vintage photo


Ty tyle na dziś.
...i jeszcze prośba do wszystkich, którzy mają weryfikację obrazkową... czy możliwe jest jej usunięcie? Co jakiś czas staram się zaglądać do tych z was, którzy zostawiają tu komentarze. Nie mam na to zbyt wiele czasu i nie jestem tego w stanie robić regularnie, ale staram się co jakiś czas mobilizować do tego. Kiedy jednak przychodzi mi napisać kilkanaście komentarzy a ok 3/4 z nich ma weryfikację obrazkową to pisanie strasznie przeciąga się w czasie. O ile wiem, to nie stanowi to żadnej ochrony i nie przynosi chyba żadnego pożytku, a tylko zabiera niepotrzebny czas. Pomyślcie, proszę, o tym...
Miłego dnia:)

13 komentarzy:

KOLOROWY ptak pisze...

piękny scrap :) i bardzo ciekawy format!

Monia pisze...

Piękny skrap, bardzo podróżniczy :) Świetne są te ćwieki :)
A weryfikacji nie mam u siebie i nigdy nie miałam, więc zapraszam :)

Jowita pisze...

Swietnie wychodzi Ci to scrapowanie. LO jest swietny

delfina pisze...

Mało się znam , ale bardzoe podoba mi się :D Pozdrawiam

Brises pisze...

Beatko! Jest fantastyczny! Ogromnie mi się podoba - wszystko! I format i kolory i dodatki.....

Noomiy pisze...

próby niezwykle udane!! haha! wyszedł świetnie! :)

Niebiesko_Oka pisze...

Tak, koniecznie idź w scrapy!
Efekt jest imponujący!
Zresztą świetnie radzisz sobie w wielu technikach :).

Anonimowy pisze...

Swietna praca... taka leciutka =]

chwilka13 pisze...

mam nadzieję, że nie zboczysz z tego toru, bo cudnie Ci wychodzi :)

Rydia pisze...

O tak moja droga,Chwilka dobrze pisze , nie schodź z tego toru bo świetnie Ci idzie :*

maj. pisze...

Cudnie!!!

jaśminowasia pisze...

piękny lo

agni pisze...

Idź dalej tym torem :] Świetny scrap!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...