niedziela, 7 listopada 2010

Na różowo...

Moja nauka w temacie LO trwa. Praca z materiałami z kolekcji Fancy Pants Wishful Thinking również. Papiery świetnie nadają się do oprawy dziewczyńskich zdjęć (choć w zanadrzu mam jeszcze pomysł na pracę wcale nie dziewczynkową dla odmiany), dlatego oprócz albumu z postu poniżej powstało jeszcze LO. Ponieważ w swojej kolekcji kwiatów nie mam jeszcze ani jednego w konkretnych rozmiarach czyt. dużego, postanowiłam sobie takowe kwiatki zrobić (jakieś 2 lata temu były bardzo modne). Bardzo proste, z kółek różnej wielkości powycinanych i ponaklejanych na siebie, ozdobionymi guzikami, które stanowią dodatkową ozdobę oraz akcent kolorystyczny przełamujący paletę różów. Brzegi zdjęcia dla złagodzenia konturów pokryłam farbą pękającą a na głowę córci uplotłam wianek z kwiatków:) Brzegi poszarpałam i potuszowałam po to by trochę uciec od całkowitej słodyczy.
Mam nadzieję, że moja przygoda z LO będzie się rozwijać i pozwoli kiedyś dojść tam, gdzie już chciałabym być:) A póki co mój kolejny, bardzo prosty scrap.Dokładną listę materiałów możecie zobaczyć tutaj.
Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny oraz każde słowo:)

11 komentarzy:

rudlis pisze...

Piękna praca :)

Noomiy pisze...

super kolorki i córcia...

Noomiy pisze...

super kolorki i córcia...

Lili pisze...

o ja cię... te kwiatuszki... miodzio:)

Monia pisze...

E tam, jaki prosty. Wcale nie jest prosty, ma wiele warstw i mnóstwo elementów i podoba mi się bardzo :) Zwłaszcza to, że złagodziłaś nadmierną "cukierkowatość" całości, no i wianek uplotłaś świetnie :)

paulisia pisze...

ale świetny scrap!! jest tak piekny ze spadłam z krzesła (zart) ;)) jest cudowny i te kolorki!!

Kathy Martin pisze...

Beautiful page! Love how you put flowers in her hair! :)

jola_zola pisze...

i jak zwykle perfekcyjnie i przepięknie:)

maj. pisze...

Cudne kwiaty! Śliczne kolory!

cyga pisze...

podobnie jak Monia uwielbiam warstwy, a tu mam ich pod dostatkiem,i do tego świetnie dobrane

nowalinka pisze...

Mmm, cudnie wyszło, fajny ten wianek :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...