piątek, 7 stycznia 2011

Restoration po raz pierwszy...

Restoration to wspaniała kolekcja firmy Crate Paper, z którą miałam przyjemność niewątpliwą ostatnio pracować w ramach DT scrapki.pl zatem kilka prac z tego zestawu zobaczycie jeszcze w najbliższej przyszłości. Papiery cóż... niektórzy by rzekli, że nie w moim stylu zapewne... Ale prawda jest taka, że choć uwielbiam zwiewne i romantyczne prace (z różami) to miłością pałam do stylu vintage, shabby chic i od czasu do czasu z wielką nieśmiałością próbuję się i w tych rejonach "odnaleźć".
Kolekcja Restoration bardzo zawładnęła moim sercem. Miedzy innymi za cudne dodatki- piękne bordery, niezwykłe chipboardy z grubaśnej tektury oraz te warstwowe. Należę do tych scraperek, które mnóstwo rzeczy robią sobie same (łącznie z chiboardami) więc praca z "gotowcami" i to w takiej ilości była dla mnie ogromną przyjemnością!
Jeśli lubicie przecierane papiery i starociowe klimaty ta kolekcja jest dla was:)
Poniżej mała próbka tego, co można wyczarować z Restoration.
Rodzinna ramka. Ponieważ była głęboka mogłam sobie pozwolić na trójwymiarowość. I nie użyłam tu niczego innego jak tylko elementów z kolekcji. Jak widać nie potrzeba żadnych innych dodatków, kolekcja jest wystarczająca do stworzenia czegoś fajnego i niepowtarzalnego.


Materiały użyte do pracy:
Crate Paper - Restoration - Ruffles, Crate Paper - Restoration - Lace, Crate Paper - Restoration - Slipcover, Crate Paper - Restoration - Doilies, Crate Paper - Restoration - Chipboard Accents, Crate Paper - Restoration - Boarder Stickers , Crate Paper - Restoration - Sew Brads, Tusz Distress - Vintage Photo, Samoprzylepne gąbeczki dystansowe - 2mm, 400 szt.

Pozdrawiam i ślicznie dziękuję za ciepłe przyjęcie moich przepiśników:*

10 komentarzy:

Ewik21 pisze...

śliczna jest ta rameczka juz wczoraj ja widziałam u Tusi . kurcze chciałabym tak umieć wszystko wkomponować i dopadować do siebie. Ale teraz to tylko oglądanie i podpatrywanie mi pozostaje oraz nieudolne próby. Ale co tam, trening czyni mistrza ...postępy już są zaczęłam wycinać kwiatki z papierów hi hi znalazłam takowe aż dwa!!!! chyba czas na zakupy hi hi pozdrawiam **

kingmartyna pisze...

Rameczka piękniusi

Teo pisze...

śliczna

JaneB pisze...

Prześliczna!

Monia pisze...

Świetne są te Twoje trójwymiarowe ramki :)

Tusia pisze...

Przepiękna jest!!! W ogóle jak zobaczyłam twoje prace z tej kolekcji, to się w nich wszystkich zakochałam!!! Są obłędne! :*

coco.nut pisze...

piękna rameczka!!!

Kirsty Vittetoe pisze...

This is gorgeous and FUN, thanks for sharing your talent!

Iren pisze...

Super! It's very beatiful, i love it!

Madi pisze...

Uwielbiam takie "rodzinne" prace, są bezcenne, Twoja ramka jest wspaniała !!!
Pozdrawiam cieplutko

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...